# 1

DÜNYA

CAPINDA

ÜRÜN DETAYLARI

Dikey hızlandırıcı araştırma ile dikeyini geliştir. BoingVERT®, klinik olarak atlama becerisini radikal olarak geliştiren, iniş emilimini kişinin vücut ağırlığının 8 katı kadar arttıran, bir bitkinin yerden destek aşamasındaki güç aktarım süresini arttıran ve maksimum kuvvet gelişimine 600-800 kadar atlamak için tasarlanmış test edilmiş bir performans ürünüdür. Ve eksantrik ve konsantrik eylemler arasındaki geçiş süresini arttırır - bunların hepsi, programın ilk birkaç aşamasından sonra hızlı başlamaktadır.

BoingVERT®, sporcular amatör, kolej ve profesyonel düzeyde test edilmiş klinik olarak desteklenen bu araştırma, kullanılarak geliştirilmiştir. Program aynı zamanda profesyonel dunkerler tarafından da desteklenmektedir. Programın yaratıcısı olan Shawn Myszka, (CSCS*D, SPS, SES, CPS, MS Egzersiz Bilimler) yeniliği ve atlama araştırması nedeniyle belirtildi. Programdaki 50'den fazla egzersizin sadece 1'inin TTT'nin arttırılmasıdır (toplam-zaman-transferi) ile birlikte kuvvet emme yükünün geliştirilmesi yoluyla düşey sıçramayı önemli ölçüde arttırdığı bilinmektedir. Sonuncusu, genellikle yüksek performans gösteren atlama telleriyle ilişkilendirilen kalkış zamanı olarak da adlandırılabilir.

Sebep #1. Shawn Myszka özel çalışmaları vaka çalışmalarıdır, klinik araştırma ve yirmi yılı aşkın bir bilim odaklı program BoingVERT Atlama Sistemi oluşturmak için birleştirilmiş.

Sebep #2. Tek başına 50'den fazla egzersizin sadece 1'inde, dikey atlama ve TTT (toplam zaman transferi) hızını önemli ölçüde artırdığı gösterildi

Sebep #3. Dikey sıçrama geliştirme alanında ilk kez, aylardır sonuçlarını yaşıyor önce bir ürün almak zorunda değilsiniz; BoingVERT® her program (3 hafta nadir değildir)*veya daha az 4 hafta sonra sonuçlar doğurabilir.

Sebep #4. BoingVERT® klinik araştırmalar ve Shawn Myszka tarafından özel olarak hazırlanmış dinamik eksersizlerle desteklenmektedir (Egzersiz Biliminde CSCS * D, SPS, SES, CPS, MS)

Sebep #5. BoingVERT® aynı zamanda yaralanmalara karşı sporcunu korumak için yapılır. Programda egzersizler profesyonel sporcular için büyük bir eğitim tesisi olarak kullanılmıştır.

BoingVERT ANIMAL

HAYVAN = AĞIRLIK YOKTUR

BoingVERT ANIMAL + MONSTER

$33

HAYVANA GİT + AĞIRLUK SÜRÜŞÜ

BoingVERT LIFETIME

TÜM GÜNCEL VE GELECEK PROGRAMLARA ERİŞİM

HALA EMİN DEĞİL MİSİN? ÜCRETSİZ 3-HAFTALIK PROGRAM DENEYİN


This error message is only visible to WordPress admins

Error: The account for boingvert needs to be reconnected.
Due to recent Instagram platform changes this Instagram account needs to be reconnected in order to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.