# 1

DÜNYA

CAPINDA

ÜRÜN DETAYLARI

Dikey hızlandırıcı araştırma ile dikeyini geliştir. BoingVERT®, klinik olarak atlama becerisini radikal olarak geliştiren, iniş emilimini kişinin vücut ağırlığının 8 katı kadar arttıran, bir bitkinin yerden destek aşamasındaki güç aktarım süresini arttıran ve maksimum kuvvet gelişimine 600-800 kadar atlamak için tasarlanmış test edilmiş bir performans ürünüdür. Ve eksantrik ve konsantrik eylemler arasındaki geçiş süresini arttırır - bunların hepsi, programın ilk birkaç aşamasından sonra hızlı başlamaktadır.

BoingVERT®, sporcular amatör, kolej ve profesyonel düzeyde test edilmiş klinik olarak desteklenen bu araştırma, kullanılarak geliştirilmiştir. Program aynı zamanda profesyonel dunkerler tarafından da desteklenmektedir. Programın yaratıcısı olan Shawn Myszka, (CSCS*D, SPS, SES, CPS, MS Egzersiz Bilimler) yeniliği ve atlama araştırması nedeniyle belirtildi. Programdaki 50'den fazla egzersizin sadece 1'inin TTT'nin arttırılmasıdır (toplam-zaman-transferi) ile birlikte kuvvet emme yükünün geliştirilmesi yoluyla düşey sıçramayı önemli ölçüde arttırdığı bilinmektedir. Sonuncusu, genellikle yüksek performans gösteren atlama telleriyle ilişkilendirilen kalkış zamanı olarak da adlandırılabilir.

Sebep #1. Shawn Myszka özel çalışmaları vaka çalışmalarıdır, klinik araştırma ve yirmi yılı aşkın bir bilim odaklı program BoingVERT Atlama Sistemi oluşturmak için birleştirilmiş.

Sebep #2. Tek başına 50'den fazla egzersizin sadece 1'inde, dikey atlama ve TTT (toplam zaman transferi) hızını önemli ölçüde artırdığı gösterildi

Sebep #3. Dikey sıçrama geliştirme alanında ilk kez, aylardır sonuçlarını yaşıyor önce bir ürün almak zorunda değilsiniz; BoingVERT® her program (3 hafta nadir değildir)*veya daha az 4 hafta sonra sonuçlar doğurabilir.

Sebep #4. BoingVERT® klinik araştırmalar ve Shawn Myszka tarafından özel olarak hazırlanmış dinamik eksersizlerle desteklenmektedir (Egzersiz Biliminde CSCS * D, SPS, SES, CPS, MS)

Sebep #5. BoingVERT® aynı zamanda yaralanmalara karşı sporcunu korumak için yapılır. Programda egzersizler profesyonel sporcular için büyük bir eğitim tesisi olarak kullanılmıştır.

BoingVERT ANIMAL

HAYVAN = AĞIRLIK YOKTUR

BoingVERT ANIMAL + MONSTER

$33

HAYVANA GİT + AĞIRLUK SÜRÜŞÜ

BoingVERT LIFETIME

TÜM GÜNCEL VE GELECEK PROGRAMLARA ERİŞİM

HALA EMİN DEĞİL MİSİN? ÜCRETSİZ 3-HAFTALIK PROGRAM DENEYİN